O nás

Náš Vyškov je neformální sdružení občanů města Vyškova, kteří chtějí změnit přístup radnice k občanům města a zlepšit životní prostředí Vyškova.

Náš Vyškov vznikl proto, že nám, kteří za něj budeme kandidovat v podzimních volbách není lhostejné, co se ve Vyškově děje. Zajímá nás především veřejný prostor – péče o památky, zeleň, kulturu a samozřejmě také to, jaký servis nabízí svým občanům vedení města. Sledujte nás a brzy se dozvíte více. Diskutovat s námi aktuálně můžete i na našich Facebookových stránkách.

Proč se jmenujeme Náš Vyškov a co znamená půlka srdce v našem logu?

Název Náš Vyškov jsme našemu uskupení dali proto, že se cítíme být patrioty našeho města, zajímáme se o něj a není nám lhostejné, co se zde děje.

Motiv srdce v našem logu vyjadřuje to, že máme Vyškov rádi a považujeme se za „srdcaře“, tedy lidi, kteří se snaží činností i nad rámec svého popisu práce přispět k úspěchu toho, co jim dělá radost a co považují za užitečné a smysluplné.

A proč je na našem srdci jen půlka srdce? Důvody jsou hned dva:
1. Půlka srdce totiž zároveň tvarem připomíná ucho, čímž chceme Vám, voličům, sdělit, že Vám hodláme naslouchat.
2. První polovina srdce jsme my – volební uskupení č. 4 – NÁŠ VYŠKOV. Ona druhá, jakoby nedokončená, představuje příležitost pro Vás, naše voliče. Pokud nám budete důvěřovat a dáte nám důvěru, uděláme všechno pro to, aby bylo vše kompletní, jak má být!